Řecko - ostrov Rhodos

Hotel Lutania Beach

9. – 16. června 2024
Přehled zájezdu

Místo konání

Řecko - ostrov Rhodos

Ubytování

Hotel Lutania Beach

Stravování

All inclusive

Doprava

Letecky

Cena

Dospělý cvičící 23 590,-

Místo konání

Nejslunnější řecký ostrov Rhodos je největším z Dodekanéských ostrovů, které se nacházejí na východním okraji Egejského moře. Místem našeho pobytu je oblíbené přímořské letovisko Kolymbia, které leží na severo-východním pobřeží, cca 25 km od Rhodosu a cca 35 km od Lindosu.

Ubytování

Hotel Lutania Beach je situován přímo na dlouhé oblázkové pláži, v krásné zátoce v letovisku Kolymbia. Centrum střediska Kolymbia je vzdáleno necelých 500 metrů a nachází se zde mnoho taveren, barů a obchodů. Spojení s městy zajišťují pravidelné autobusové linky.

Hotelový komplex je složen z několika dvoupodlažních budov. Součástí vybavení hotelu je vstupní hala s recepcí, výtahy, bar a snack bar, televizní a společenská místnost, klimatizovaná restaurace s nekuřáckou zónou a malá pasáž s obchody. Wi-fi v lobby zdarma, v hotelových pokojích za poplatek. V udržované zahradě se nachází velký sladkovodní bazén a sluneční terasa s lehátky a slunečníky zdarma. Dětem je určeno samostatné dětské brouzdaliště a miniklub.
Ubytování: standardní dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny klimatizací, koupelna se sprchou nebo vanou, WC, vysoušeč vlasů, telefon, TV/SAT, minilednička zdarma, balkon nebo terasa. Dětská postýlka na vyžádání zdarma. Možnost pokoje s výhledem na moře, do zahrady nebo s panoramatickým výhledem za poplatek.
Oblázková pláž se nachází v těsné blízkosti hotelu. Plážový servis (lehátka a slunečníky) je poskytován za poplatek. Na pláži se nabízí pestrý výběr vodních sportů za poplatek.

Stravování

All inclusive program, který zahrnuje snídaně, obědy a večeře formou bufetových stolů. V průběhu podávání obědů a večeří osvěžující nealkoholické nápoje (s výjimkou minerální vody), místní víno, pivo a džusy.
Místní alkoholické a nealkoholické nápoje jsou k dispozici od 10:00 hod. do 24:00 hod. Studené a teplé snacky se podávají od 10:00 hod. do 24:00 hod. Od 10:00 hod. do 18:00 hod. se nabízí zmrzlina, od 16:00 hod. do 18:00 hod. káva, čaj a koláče.

Doprava

Letecky + transfer letiště hotel

Cvičení a program

2x denně 5 dní/pobyt (jeden den volno a v den příjezdu a odjezdu se necvičí) – BODYBALANCE®, BODYSTYLING, AEROBIC BASIC.

Cena

Dospělý ve dvoulůžkovém pokoji:

 • Standard – výhled zahrada 23 590,- Kč
 • Standard – výhled na moře 24 390,- Kč
 • Superior – boční výhled na moře 24 390,- Kč
 • Superior – výhled zahrada 24 390,- Kč
 • Superior – panoramatický výhled na moře 25 290,- Kč

 • Cena zahrnuje: leteckou dopravu včetně transferů, letištní taxy a palivový příplatek, 7x ubytování dle zvoleného typu, stravování All inclusive, cvičení (5 dní) - 2 lekce denně, služby delegáta a zákonné pojištění CK proti úpadku.
 • Cena nezahrnuje: turistickou taxu cca 1, 5 - 4 EUR/os./den (podle úrovně hotelu) – splatná v hotovosti v destinaci
 • Možnost zakoupení pojištění: GČP (Evropa do 30 000,- Kč) 0% spoluúčast – 1 094,- Kč

Informace a přihlášky

Katka Bímanová / e-mail: katka@bimanova.cz / mobilní telefon: +420 603 274 350

Storno podmínky

 • více než 60 dní před zahájením termínu akce - storno poplatek 10% z celkové částky
 • 59 - 41 dní před - storno 20% z celkové částky
 • 40 - 21 dní před - storno 40% z celkové částky
 • 20 - 6 dní před - storno 80% z celkové částky
 • 5 dní a méně - storno 100% z celkové částky