Ostrov Sicílie

UNAHOTELS Naxos Beach

12. 6. - 19. 6. 2022
Přehled zájezdu

Místo konání

Ostrov Sicílie

Ubytování

UNAHOTELS Naxos Beach

Stravování

Polopenze

Doprava

Letecky

Cena

Dospělý cvičící 25 490,-

Místo konání

Ostrov Sicílie je největším italským ostrovem ve Středozemním moři, kde se snoubí starověká i novodobá historie. Vydat se můžete na nejvyšší činnou evropskou sopku Etnu, nebo můžete navštívit starobylá města či antické památky. Největším lákadlem jsou však krásné písečné pláže a průzračně čisté moře.

Ubytování

Hotelový areál UNAHOTELS Naxos Beach se nachází v letovisku Giardini Naxos na východním pobřeží ostrova, přímo na hotelové písečno-oblázkové pláži. Nejbližší restaurace a bary jsou v centru letoviska vzdáleném cca 200 m a centrum města cca 1,5 km (bus zastávka cca 500 m).
Komplex tvoří čtyřpatrová hlavní budova a dvoupodlažní vilky vystavěné v rozlehlé, pečlivě udržované zahradě. Hostům je k dispozici vstupní hala s recepcí, několik restaurací a barů, diskotéka, obchody, kadeřnictví a půjčovna aut.
Ubytování ve dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (koupelna se sprchou, WC, vysoušeč vlasů). Pokoje jsou vybaveny klimatizací, telefonem, televizí s příjmem satelitních programů, trezorem (za poplatek), minibarem (doplnění nápojů na vyžádání – za poplatek), balkonem nebo verandou s bočním výhledem na moře a se zahradním nábytkem. Je možné využít přistýlku (i formou rozkládacího křesla, pohovky nebo lehátka). Wi-fi zdarma ve společných prostorách i na pokojích hotelu.
Součástí hotelového areálu jsou celkem čtyři bazény (jeden z nich je olympijských rozměrů) se slunečníky i lehátky zdarma (osušky za poplatek) opalovací louka i terasa ke slunění. Hostům jsou k dispozici tenisové kurty, posilovna, stolní tenis a kulečník

Stravování

Polopenze formou švédských stolů.

Doprava

Letecky + transfer letiště hotel

Cvičení a program

2 x denně 5 dní/pobyt (jeden den volno a v den příjezdu a odjezdu se necvičí) – BODYBALANCE®, BODYSTYLING, AEROBIC BASIC.

Cena

  • 25 490,- Kč – cvičící dospělý na dvoulůžkovém pokoji (hotel)
  • 25 290,- Kč – necvičící dospělý na dvoulůžkovém pokoji (hotel)
  • Cena zahrnuje: leteckou dopravu včetně transferů, letištní taxy a palivový příplatek, 7x ubytování, stravování polopenze, cvičení (5 dní) - 2 lekce denně, služby delegáta a zákonné pojištění CK proti úpadku.

Informace a přihlášky

Katka Bímanová / e-mail: katka@bimanova.cz / mobilní telefon: +420 603 274 350

Storno podmínky

  • více než 60 dní před zahájením termínu akce - storno poplatek 10% z celkové částky
  • 59 - 41 dní před - storno 20% z celkové částky
  • 40 - 21 dní před - storno 40% z celkové částky
  • 20 - 6 dní před - storno 80% z celkové částky
  • 5 dní a méně - storno 100% z celkové částky