Víkendové pobyty

Pobyty organizované ve spolupráci s CK Capro, s.r.o. (Ostrovského 253/3, Praha 5, IČ: 27629767)

Sportovně relaxační pobyty jsou oblíbenou součástí životního stylu moderní ženy. Kromě cvičebních aktivit pod vedením  Katky Bímanové - jako jsou BODYSTYLING, BODY & MIND, AEROBIC retro, BŘIŠNÍ PEKÁČ -  je víkendový pobyt i plný relaxace a zábavy.

Lázeňskou pohodu v zimních měsících zažijete v luxusním hotelu Felicitas v Poděbradech, ve Sportovním areálu Kotlina v Havlíčkově Brodě je zase k dispozici bohaté sportovní a relaxační vyžití (ledová plocha, squash, fitness, bazén, sauna, whirpool, masáže), jarní pobyt v historickém městě Tábor v hotelu Palcát bude krásným zážitkem pro Vaši duši i tělo (wellness & spa centrum).
Krásným zážitkem je i letní víkend v Golf resortu Konopiště - luxusní areál je vhodný jak na sportování, tak i pro relax u vnitřního či venkovního bazénu, v září si nenechte ujít cvičební víkend spojený se Svatováclavskými slavnostmi v Kutné Hoře, anebo víkend v hotelovém komplexu S-centrum v Benešově u Prahy, které Vám může kromě wellness centra nabídnout např. i bowling přímo v areálu. 

Víkendové pobyty mají v programu obvykle 4 cvičební lekce - BODYSTYLING, BODY & MIND, AEROBIC retro, u některých akcí je nabídka (podle zájmu klientů) rozšířena o Pilates. Cvičitelka se snaží stupeň obtížnost lekce přizpůsobit co největšímu počtu účastníků a svým temperamentním vedením dodat energii a dobrý pocit z fyzického výkonu. 

 

Tvoršovice u Benešova - Golf resort Konopiště

27. - 29. července 2018

Konopiste 01

Cena:  2 690,- Kč  
více
 

Havlíčkův Brod - areál kotlina

9. - 11. listopadu 2018

havl._brod_5

Cena:  2 290,- Kč  
více
 

Kutná Hora-Hotel U Kata ***

5. - 7. října 2018

KH01

Cena:  2 590,- Kč  
více