Havlíčkův Brod - areál kotlina

15. - 17. března 2019

havl._brod_5

Cena:  2 390,- Kč  

Pod jednou střechou věci netušené! Aerobní sál, spinning, posilovna, bazén, vodní laguna s vodopády, sauna, ledová plocha na bruslení, squash, masáže, kosmetika, solárium.

Ubytování: 
Penzion HURIKÁN
- U stadionu 2116, Havl. Brod - nachází se v těsném sousedství Sportovního areálu Kotlina, kde probíhají všechny cvičební aktivity a  nabízené služby. Ubytování ve dvou- a třílůžkových pokojích (sprchy a WC na pokoji), vybavené televizí i lednicí.

Cena - Penzion Hurikán:
• 2 390,- Kč pobyt se snídaní
V uvedené ceně je zahrnuto ubytování se snídaní (2noci) a cvičení (4 lekce skupinového cvičení - sestavené z níže uvedených cvičebních stylů).

V případě zaplněné kapacity v penzionu Hurikán lze poskytnout ubytování v hotelu U Zlatého lva. Hotel U ZLATÉHO LVA - Havlíčkovo náměstí 176, Havl. Brod -  je umístěn přímo na historickém náměstí Havl. Brodu - do areálu (kde probíhají cvičební aktivity) je vzdálenost 7 - 10 minut pěšky.
Ubytování v luxusních, velmi prostorných dvoulůžkových pokojích vybavených osobitým stylem - k dispozici je sociální zařízení, televize, počítač, internet a knihovnička.

Cena - hotel U Zlatého Lva:
• 2 890,- Kč
pobyt se snídaní
V uvedené ceně je zahrnuto ubytování se snídaní (2noci) a cvičení (4 lekce skupinového cvičení - sestavené z níže uvedených cvičebních stylů).

Cvičební styly: BODYSTYLING, BODY & MIND, AEROBIC retro, BŘIŠNÍ PEKÁČ, POWER YOGA.

Stravování: snídaně.

Doprava: vlastní - autem cca 120 km od Prahy po dálnici D1- exit Humpolec - a odtud směr Havlíčkův Brod (cca 17 km). Ve městě najít směr na Zimní stadion či na Sportovní areál Kotlina. Bezproblémové a rychlé spojení z různých koutů republiky je i vlakem či autobusem.

Další služby (nejsou zahrnuté v ceně): masáže, bazén, sauna, posilovna, squash, veřejné bruslení

Storno podmínky:
• více než 60 dní před zahájením termínu akce - storno poplatek 10% z celkové částky
• 59 - 41 dní před - storno 20% z celkové částky
• 40 - 21 dní před - storno 40% z celkové částky
• 20 - 6 dní před - storno 80% z celkové částky
• 5 dní a méně - storno 100% z celkové částky

namesti v HB
areal Kotlina
sportovni hala
aerobni sal v K...
kryty bazen v K...
solarium v Kotl...
penzion Hurikan
pokoj v Hurikan...
hotel U Zlateho...
pokoj U zlateho...