Prázdninový víkend v luxusním resortu uprostřed přírody!

MÍSTO KONÁNÍ

Golf & SPA resort Konopiště se nachází 6 km od Benešova, je obklopen zámeckým parkem a golfovým areálem – naprostá oáza klidu. Okolí je v hodné pro turistiku i cykloturistiku – výlet si lze udělat např. na blízký zámek Konopiště či Jemniště.


UBYTOVÁNÍ

Golf hotel Konopiště je vybudován v bývalém zámku a přilehlých budovách, kde jsou k dispozici luxusní dvou- i vícelůžkové pokoje s vlastní koupelnou se sprchovým koutem a vanou (fén), k dispozici je minibar, satelitní TV i trezor.
Součástí hotelu je SPA & wellness - venkovní bazén (16 x 10m), vnitřní bazén (11 x 7m), whirpool bazén s masážními tryskami, solná lázeň, finská sauna, pára, fitness centrum a tělocvičny. V části nazvané SPA & balneo je možné absolvovat různé relaxační i léčebné procedury - masáže, zábaly, inhalace nebo koupele.

STRAVOVÁNÍ - snídaně formou bufetu


DOPRAVA – vlastní. Autem z Prahy cca 45 km.


CVIČEBNÍ PROGRAM

4 lekce sestavené z cvičebních stylů BODYSTYLING, BODY & MIND, AEROBIC BASIC s individuálním přístupem ke každému klientovi.


CENA

Dospělá cvičící osoba 2 890,- Kč
Dospělá necvičící osoba 2 690,- Kč
Cena zahrnuje: 2x ubytování se snídaní, 4 cvičební lekce a neomezený vstup do veřejné části wellness centra a do posilovny. Sleva 30% na balneo procedury.


INFORMACE A PŘIHLÁŠKY

Katka Bímanová / e-mail: katka.bimanova@gmail.com / mobilní telefon: +420 603 274 350


Storno podmínky:
  • více než 60 dní před zahájením termínu akce - storno poplatek 10% z celkové částky
  • 59 - 41 dní před - storno 20% z celkové částky
  • 40 - 21 dní před - storno 40% z celkové částky
  • 20 - 6 dní před - storno 80% z celkové částky
  • 5 dní a méně - storno 100% z celkové částky